Kontakt Informacije

Inside Furniture and Interior Design

Pijačna 6, 71000 Sarajevo
+387 33 766 800
info@inside.ba
www.inside.ba

Radno vrijeme:
Pon - Pet: 08:00 - 20:00
Subota: 08:00 - 19:00
Nedjelja: neradna

Suad Eco

Suad Ećo

Generalni Direktor
suad.eco@inside.ba
Elvisa Eco

Elvisa Ećo

Asistent generalnog direktora
elvisa.eco@inside.ba
Esnaf Eco

Ermina Zec

Izvršni direktor
ermina.zec@inside.ba
Esnaf Eco

Esnaf Ećo

Direktor proizvodnje
esnaf.eco@inside.ba
Arthur Bertrand

Željko Batinić

Menadžer kvaliteta
zeljko.batinic@inside.ba
Elma Sehovic Kantar

Elma Šehović-Kantar

Šefica računovodstva i finansija
elma.sehovic@inside.ba
Samra Gljiva

Samra Gljiva

Referent prodaje
samra.gljiva@inside.ba
Armin Karahodžić

Armin Karahodžić

Program Menadžer
armin.karahodzic@inside.ba

ZAINTERESOVANI ZA SARADNJU?

Učinite okruženje ugodnijim i obogatite Vaš prostor Inside namještajem.

TOP